مشاوره و سفارش

زعفران :

گل زعفران یک محصول کشاورزی پر زحمت است که به همین دلیل بر قیمت آن افزوده می‌شود. این گیاه یک کلاله سه‌شاخه در مرکز خود دارد که توسط دست جدا می‌شود، درون الک گذاشته می‌شود و با تیمار گرمایی، عطر و طعم آن تقویت می‌شود. این گیاه به آب و هوای گرم مقاوم است و در حال حاضر ایران بزرگ‌ترین تولید کننده زعفران در جهان محسوب می‌شود. بدون در نظر گرفتن اسانس طبیعی و خاص زعفران، این گیاه مزایای بسیاری برای سلامتی دارد و همین نکته نیز باعث می‌شود به عنوان ادویه گران‌قیمت شناخته شود.

خواص زعفران :

گیاه زعفران خواص زیادی برای سلامتی داره. از مهمترین خواص زعفران و فواید زعفران: توانایی بهبود سلامت تنفس، بهینه سازی سیستم گوارش، از بین بردن درد، بهبود الگوهای خواب، کاهش خونریزی، تقویت سلامت قلب، افزایش گردش خون، پیشگیری از دیابت، تقویت استخوان‌ها و بهبود عملکرد سیستم ایمنی بدنه.

فرم مشاوره و سفارش

درباره ما :

شرکت کیمیا اختر سدید در سال 97 تأسیس شد و هدف اصلی شرکت در ابتدا فعالیت در حوزه صادارت زعفران میباشد. سایت اصلی ما به زبان انگلیسی www.anasaffron.com میباشد و بسته بندیها هم در این سایت قابل مشاهده میباشند. اخیرا قصد ورود به بازار داخل را داشته و جهت بازاریابی آنلاین همکاری با شرکت آراد برندینگ مد نظر میباشد. دورنمای ما جهت کار در داخل کشور این است که در فضای مجازی تمامی افراد در زمینه زعفران به ما مراجعه کنند. خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

مدیر مجموعه آناقاین

محمدرضا باقری موحد

Call Now Buttonتماس بگیرید