مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز پخش زعفران طبیعی اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص زعفران طبیعیخرید زعفران طبیعی با کیفیت از تولید کننده

 زعفران طبیعی از نمونه ادویه های ارزشمندی بوده که پس از برداشت از گل های زعفران و بسته بندی در کیفیت و اندازه های متفاوت، توسط مرکز پخش زعفران طبیعی اصل به تمام نقاط ایران ارسال می گردد. و در واقع این مرکز پخش سعی دارد تا با حذف واسطه ها، زعفران را به طور مستقیم به دست مصرف کننده برساند.

تا در این راستا مصرف کنندگان بدون پرداخت هزینه های جانبی، زعفران باکیفیت را با قیمت مناسب در اختیار داشته باشند. 

مرکز پخش زعفران طبیعی اصل

نحوه تشخیص زعفران طبیعی

نحوه تشخیص زعفران طبیعی برای تشخیص زعفران طبیعی نیاز به  شناخت دقیقی از آن داریم. بنابراین در ادامه برخی از ویژگی هایی این  محصول را ذکر خواهیم کرد.

در واقع یکی از راه  های شناخت زغفران طبیعی توجه به بوی آن می باشد.  زیرا زعفران بوی تندی داشته و در صورت شناخت بوی این محصول به راحتی می توان به طبیعی بودن آن پی برد.

از سویی دیگر اگر مقداری از زعفران طبیعی را در آب سرد بریزیم، مشاهده خواهیم کرد که زعفران رنگ  خود را به آهستگی آزاد کرده و حدود 15  الی 20  دقیقه طول می باشد که زعفران به رنگ دهی برسد. و در ضمن رنگ حاصل شده از زعفران  طبیعی، درخشان و براق نمی باشد.

هم چنین اگر یکی از رشته های زعفران را بر روی شعله مستقیم گاز بگیریم، به دلیل پتاسیم موجود در زعفران طبیعی، رنگ آن به صورت بنفش یا نارنجی در می آید.

در ضمن با قرار دادن رشته های زعفران در بین روزنامه، زعفران طبیعی نباید از خود چربی پس دهد.

و اما یکی دیگر از راه های تشخیص زعفران طبیعی، قرار دادن آن در آب سرد و فشردن رشته های زعفران در بین انگشتان می باشد و در این حالت اگر زعفران  طبیعی باشد، رشته زعفران اصل در اثر فشرده شدن، تغییر شکل نداده و پودر نمی شود. 

خرید زعفران طبیعی با کیفیت از تولید کننده

خرید زعفران طبیعی با کیفیت از تولید کننده

زعفران طبیعی که از گیاه زعفران به دست می آید از مواد غذایی محبوبی بوده که به غذا عطر و رنگ ویژه ای می دهد. و هم چنین زعفران خواص درمانی بسیار زیادی خواهد داشت.

از این رو زعفران مرغوب، طرفداران زیادی را به خود اختصاص داده است و بسیاری از علاقه مندان به این محصول، تمایل به خرید زعفران طبیعی از تولید کننده آن را خواهند داشت.

زیرا با خرید مستقیم این محصول از تولید کننده زعفران، دیگر دلالان زعفران در خرید و فروش این محصول نقشی نخواهند داشت و در نتیجه در این نوع از خرید و فروش، زعفران با قیمت واقعی خود به دست مصرف کننده می رسد.

و اما از دیگر مزایای خرید زعفران از تولید کننده، این است که خریدار از کیفیت زعفران طبیعی اطمینان خاطر خواهد داشت. زیرا به طور مستقیم با تولید کننده ارتباط داشته و تمام اطلاعات لازم در اختیار وی قرار خواهد گرفت.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید