مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

مرکز خرید زعفران ممتاز قائنات اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی مرغوب ترین زعفران ایرانفروشگاه زعفران اصل قائنات مشهد

زعفران قائنات اصل یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع زعفران شناخته شده است. این زعفران از قدرت رنگی بالایی برخوردار بوده و تامین لذیذ و عطری خوش بو در غذا ایجاد می‌کند. 

مرکز خرید و فروش زعفران ممتاز قائنات اصل، بهترین و با کیفیت ترین نوع زعفران را پس از جمع آوری و خشک کردن به صورت استاندارد و حفظ کیفیت زعفران طبق نیاز مصرف کننده عرضه می نماید. 

مرکز خرید زعفران ممتاز قائنات اصل

معرفی مرغوب ترین زعفران ایران

معرفی مرغوب ترین زعفران ایران زعفران یک گیاه بومی است که سابقه کشت آن در ایران از زمان عهد باستان رواج داشته است در زمان سلطنت پارتها زعفران ایران به روم صادر می شد و بعد از گذشت مدت ها زعفران ایران در زمان سلطنت مغولان به کشور چین صادر می شد. کشور ایران یکی از تولیدکنندگان بزرگ و ماهر در عرصه تولید زعفران مرغوب در دنیا شناخته شده است که با ثبت مقام اول برای خود از شهرت بالایی در جهان برخوردار شد. 

کشت زعفران در ایران در بیشتر مناطق مختلف کشور صورت می گیرد کشت زعفران در ایران در بیشتر مناطق نیمه گرمسیر انجام می شود. مقاومت زعفران در برابر سرما باعث شده از گذشته تا بحال کشت این محصول افزایش یابد و به عنوان یک منبع درآمد برای بیشتر افراد محسوب شود.

مرغوب ترین زعفران ایران توسط کشاورزان سخت‌کوش کشورعزیزمان تولید می‌شود کیفیت و مرغوبیت زعفران ایرانی به این دلیل است که در تهیه و تولید آن هیچ گونه مواد شیمیایی استفاده نشده و محصولی که تولید می شود یک محصول ارگانیک و کاملا طبیعی و سالم می باشد. شهر قاین به عنوان پایتخت طلای سرخ ایرانی شناخته شده است که در زمینه تولید زعفران دارای برند جهانی می‌باشد.

در ابتدا کشت زعفران در استان‌های خراسان رضوی و خراسان جنوبی رونق زیادی داشته است و جزء مناطق مهم تولید زعفران در ایران محسوب می‌شود با گذشت زمان زعفران در نقاط مختلف کشور کشت و تولید آن افزایش یافت. استان خراسان یکی از مناطق کشت انبوه زعفران مرغوب ایران است که در زمینه کشت زعفران همیشه پیشگام بوده است می‌توان گفت مقام اول کشت این محصول را در ایران به خود اختصاص داده است. 

استان خراسان جنوبی بعد از استان خراسان رضوی در مقام دوم کشت زعفران مرغوب ایران می باشد زعفران تولید شده در خراسان جنوبی از نظر کیفیت و مرغوبیت رتبه اول دارد. هر ساله در جهان ۲۳۰ تن زعفران تولید می‌شود و ۱۷۰ تومان مربوط به زعفران خراسان و زعفران اصل مشهد می باشد شهر قائن پایتخت زعفران بوده است و زعفران تولید شده از این شهر از نظر کیفیت مقام اول جهانی را به خود اختصاص می‌دهد. 

فروشگاه زعفران اصل قائنات مشهد

فروشگاه زعفران اصل قائنات مشهد فروشگاه زعفران قائنات اصل مشهد جز یکی از تولید کنندگان زعفران مرغوب در شهر قائن و مناطق خراسان جنوبی می باشد که با بهره‌گیری از مهارت‌های متخصصان در زمینه تولید زعفران و همچنین کشاورزان منطقه، انواع زعفران با کیفیت قائم را تولید کرده و بعد از فرآوری با بهترین کیفیت محصول را عرضه می‌نماید. 

زعفران قائنات با بهترین کیفیت به صورت بسته بندی در وزن متفاوت و قیمت مناسب عرضه می‌شود. 

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید