مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت عمده زعفران فله ای مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

تشخیص کیفیت زعفران فله ایفروشگاه زعفران فله ای اصل قائنات

زعفران یکی از ادویه ای گران بها بوده که برای خوشمزه و خوش عطر کردن انواع غذاها کاربرد داشته که می توان این محصول غذایی ارزشمند را برای مدت طولانی در ظروف استاندارد شیشه ای یا فلزی  دربسته در جای خشک  و خنک نگهداری کرد. اکثر هتل ها و رستوران ها از زعفران فله ای به خاطر مقرون به صرفه بودن استفاده می کنند  اگر برای مدت طولانی قرار باشد زعفران را نگه داری کنیم باید از سابیدن آن خودداری نماییم و به هنگام مصرف به مقدار مورد استفاده آن را بسابیم.

قیمت عمده زعفران فله ای مشهد

تشخیص کیفیت زعفران فله ای

تشخیص کیفیت زعفران فله ای امروزه افراد سودجو برای این که وزن زعفران خود را بالا ببرند به زعفران پودر شده  شکر یا نمک می افزایند و ناخالصی در این ادویه پرخاصیت به وجود می آورند. هم چنین گیاهان مختلفی که پرچم آن شبیه به زعفران می باشد وجود دارد که با رنگ کردن آن ها، را با زعفران مخلوط کرده و به عنوان زعفران فله ای اصل به فروش می رسانند. 

زعفران دارای قسمت های مختلف می باشد که  قسمت اصلی آن همان قسمت قرمز رنگ که اصولا سه شاخه می باشد اما گاهی افراد سودجو ساقه های سفید رنگ زعفران را به وسیله رنگ کردن و بخار دادن به زعفران اصلی اضافه می کنند و هم چنین به سرگل های اصلی زعفران مقداری آب می پاشند تا سنگین تر شده و این آب باعث می شود که زعفران فشرده شود و تردی خود را از دست می دهد و نرم می شود .

ار بازر ترین نشانه های می توان گفت که زعفران اصل شاخه های شیپوری مانندی داشته که به هیچ عنوان در مشتقات بنزینی و فرآورده های آن حل نمی شود و هم چنین در آب جوش بعد از 5 دقیقه رنگ می دهد و بعد از دم کشیدن هم رنگ ان به هیچ عنوان سفید نمی شود و حتی اگر رشته های زعفران اصل را حرارت دهیم به هیچ عنوان تغییر رنگ نمی دهد.

 

 

 

فروشگاه زعفران فله ای اصل قائنات

فروشگاه زعفران فله ای اصل قائنات قیمت فله ای در فروشگاه  زعفران قائنات با توجه به درجه بندی آن در چندین نوع  مختلف می باشد که قیمت زعفران سرگل ، سوپر نگین ، قیمت زعفران نگین و سایر متعلقات زعفران با هم متفاوت می باشد که به  برای اطلاع از قیمت روز زعفران باید به فروشگاه های زعفران ممتاز در سایت های مربوط به این فروشگاه ها مراجعه کرد .

 فروش زعفران اصل مشهد به صورت فله ای نیز ارزان تر می باشد و متقاضی بیشتری دارد زیرا اکثر شرکت ها که مصرف زعفران بالایی دارند ملزمند به خاطر اقتصادی بودن به صورت فله ای زعفران را تهیه کنند.

 

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید