مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران نوبرانه در بازار تهران

آنچه در این مقاله می خوانید...

زمان برداشت زعفرانه نوبرانهعرضه مستقیم زعفران نوبرانه از کشاورز

قیمت زعفران نوبرانه در بازه های زمانی مختلف دچار تغییراتی می شود و به عبارتی می توان گفت که قیمت محصول در فصول مختلف سال مدام در حال تغییر می باشد. قیمت زعفران را عوامل مختلفی از جمله کیفیت و درجه یک بودن، شرایط کاشت و بهره برداری آن، نحوه بسته بندی و نگهداری آن، نحوه خرید و فروش و برند تولیدکننده تعیین می کند. همچنین در بازار داخلی و خارجی هرچه تقاضا برای خرید افزایش یابد، قیمت آن نیز افزایش، پیدا می کند.

قیمت زعفران نوبرانه در بازار تهران

زمان برداشت زعفرانه نوبرانه

زمان برداشت زعفرانه نوبرانه گیاه زعفران گیاهی بسیار ارزشمند است که در کشور عزیزمان ایران به وفور کشت می شود. زمان کاشت و برداشت این محصول در مناطق مختلف کشور متفاوت می باشد. 

این گیاه در مناطق نیمه گرمسیری با زمستان های ملایم و تابستان های گرم و خشک، رشد می کند و عمده پرورش این محصول در مناطقی با این نوع آب و هوا می باشد. 

زعفران یکی از گیاه هایی است که در برابر سرما مقاومت بالایی از خود نشان می دهد. دوره رشد و رویش این گیاه پاییز، زمستان و اوایل بهار می باشد.

در بازه زمانی خرداد تا شهریور که بهترین زمان برای کشت زعفران می باشد، عمل فراهم سازی زمین و کاشت آن صورت می پذیرد. 

پیاز زعفران ممکن است که در خاک افزایش پیدا کند و به همین دلیل است که کشاورزان پیاز زعفران را یکی در میان در زمین قرار می دهند.

زمان برداشت زعفران در شهرهای مختلف کشور متفاوت است. اما معمولا زمان برداشت این محصول با فصل پاییز و سرد شدن هوا آغاز می گردد.

در هنگام برداشت زعفران باید نکاتی را مد نظر قرار دهیم. در ابتدا باید توجه داشته باشیم که گیاه زعفران را باید در اول صبح برداشت کرد تا به بافت گیاه آسیب وارد نشود.

فایده جمع آوری زعفران در ابتدای صبح آن است که تابش مستقیم نور خورشید به گیاه‌، باعث پایین آمدن کیفیت گیاه نمی شود.

عرضه مستقیم زعفران نوبرانه از کشاورز

عرضه مستقیم زعفران نوبرانه از کشاورز کشاورزان پس از برداشت و جمع آوری محصول توسط کارگران، آن ها را توسط ماشین های مخصوص و به نحوی که به گیاه آسیب وارد نشود، به نمایندگی ها و مراکز خرید ارسال می کنند.

عرضه زعفران توسط کشاورز و به صورت مستقیم باعث می شود تا محصولی با کیفیت عالی و درجه یک با قیمتی مقرون به صرفه تر به دست خریداران آن می رسد.

بازار زعفران از لحاظ خرید و فروش رونق بسیار خوبی دارد. زیرا این محصول فواید دارویی و درمانی بیشماری دارد و از آن در صنایع مختلفی غذایی استفاده می کنند. زعفران، نگین قرمز در بازار های داخلی و خارجی اهمیت و ارزش زیادی دارد.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید