مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران فله ای اصل قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

اشکال مختلف عرضه زعفرانصادرات زعفران درجه یک فله ایران

زعفران، این روزها چاشنی غذاهای ما شده است. معمولا در غذاهای خود از این محصول استفاده می نماییم. خرید زعفران هم به صورت بسته ای هم به صورت فله ای می باشد. معمولا زعفران فله، قیمت کم تری نسبت به انواع بسته ای آن دارد پس بهتر است در خرید آن را انتخاب بنماییم. قیمت زعفران فله ای اصل قائنات، نسبت به نوع های دیگر آن به مراتب بهتر می باشد. زعفران درجه یک را از  زعفران قائنات بخواهید. 

قیمت زعفران فله ای اصل قائنات

اشکال مختلف عرضه زعفران

اشکال مختلف عرضه زعفران زعفران درجه یک، به انواع مختلفی عرضه می شوند. انواع روش های عرضه زعفران به نوع زیر می باشد.

1. زعفران دسته

در این نوع تمام قسمت های شامل کلاله و خامه به شکل دسته و خشک شده در کنارهم دسته بندی شده اند و به شکل دسته به عرضه می رسند.معمولا کلاله 3-5 میلی متر و خامه بستگی به کیفیت زعفران دارد.

2. زعفران سرگل

در این نوع از زعفران، بخش خامه یا همان ریشه موجود نمی باشد و کلاله های ان کاملا از هم جدا شده و در دسته های جدا جدا می باشند. عناوین سر قلم، سر ریشه و یا ممتاز را برای این نوع زعفران به کار می رود.

3. زعفران نگین  

در این نوع زعفران رشته های سه شاخه ای کلاله قرمز رنگ و ضخیم و بدون قسمت خامه (زردرنگ) از میان رشته های موجود جدا شده و زعفران حجیم را تولید می کنند. 

4. گلبرگ زعفران 

طبق تحقیقاتی که در زمینه خواص قسمت های مختلف زعفران انجام داده اند به این نتیجه رسیده اند که خواص قسمت های بنفش ان از کلاله کمتر نمی باشد پس در این نوع عرضه، گلبرگ های بنفش آن را به عرضه می رسانند.

این موارد، از انواع عرضه این چاشنی خوش مزه می باشد. 

صادرات زعفران درجه یک فله ایران

صادرات زعفران درجه یک فله ایران زعفران، از اصلی ترین صادرات ایرانیان به کشورهای اطراف می باشد. این محصول به طور کاملا بهداشتی، تولید می شود و در جعبه های با استحکام قرار داده می شوند تا مسافت طولانی را طی کند. شرکت ها و کارخانه های زیادی در ایران در این زمینه مشغول می باشند ولی متاسفانه بعضی از شرکت ها برای سود بیشتر خود، زعفران بی کیفیت را تولید و صادر می کنند. برای صادرات زعفران فله، باید نوع مرغوب و درجه آن را تولید کرد تا مشتریان از آن راضی باشند.

در صادرات زعفران فله  باید به نکات زیادی توجه کرد تا مشتریان زیادی را از دیگر نقاط کشور جذب کرد تا این چاشنی خوش بو و معطر، منبع در امد خوبی برای کشور بشود. زعفران درجه یک دارای مشخصات زیادی می باشد. این نوع زعفران ها باید برای صادرات اماده شوند.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید