مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

کشور های صادر کننده زعفران در جهانتامین کننده زعفران صادراتی اصل قائنات

و یا طلای سرخ را می توان با عنوان یک گیاه همه کاره نام برد که دامنه مصرف آن در سرتاسر دنیا رواج یافته است و کاربرد خوراکی و درمانی سرشاری دارد زعفران دارای ترکیباتی است که این گیاه را ارزشمند ساخته این ترکیبات شامل کروسین (عامل رنگ) پیروکسین (عامل طعم) و سافرانال (عامل طعم و بو) می باشد. زعفران بسته به کیفیت انواع مختلفی دارد و با کاهش کیفیت از قیمت آن نیز کاسته می‌شود. نمونه‌ای از آن زعفران صادراتی قائنات می‌باشد که از کیفیت بالایی برخوردار است.

قیمت زعفران سرگل ممتاز صادراتی قائنات

کشور های صادر کننده زعفران در جهان

کشور های صادر کننده زعفران در جهان کشورهای زیادی در حال تلاش هستند تا سهمی از بازار جهانی زعفران را به دست آورد و خود را به عنوان صادر کننده برتر جهان مطرح کنند .از این رو کشورهای زیادی به کاشت این محصول روی آورده اند از جمله این کشورها ایران است که دارای اولین رتبه جهانی می‌باشد و سهمی معادل ۹۲-۹۵درصد کل تولید زعفران جهان را در اختیار دارد البته می‌توان گفت بخش عمده‌ای از تولید آن ثبت جهانی نمی‌شود.

دومین رتبه تولید زعفران‌ جهانی متعلق به اسپانیا می باشد.این کشور بسیاری از صادرات جهانی را از آن خود نموده است.

کشور افغانستان دارای سومین رتبه تامین کننده زعفران در جهان است و به دلیل شباهت آب و هوایی افغانستان و ایران زعفران افغانستان نیز شباهت بسیاری با زعفران ایران دارد.

چهارمین رتبه متعلق به هند است و حجم بسیار زیادی از این محصول از کشور هند به هنگ کنگ صادر می شود. پنجمین رتبه زعفران یونان است که صادراتی به مبلغ ۹ میلیون دلار را به خود اختصاص داده است. رتبه ششم زعفران ایتالیا می باشد این کشور بر روی زمینهای مراکش سرمایه گذاری کرده و بهره برداری می کند.

 هفتم زعفران کشور مراکش است که از کیفیت بی نظیری برخوردار است و در پایان رتبه هشتم  متعلق به چین می‌باشد.

این هشت کشور با سرمایه‌گذاری بر روی کشت زعفران خود را به بالاترین لیست کشورهای صادر کننده زعفران جهان رسانده‌اند.

تامین کننده زعفران صادراتی اصل قائنات

تامین کننده زعفران صادراتی اصل قائنات زعفران اصل قائنات از محبوبیت بسیاری در ایران و سایر کشورها برخوردار است کارخانه‌های تولید زعفران در خراسان به جهت اینکه بتوانند رضایت مشتریان را به خود جلب کند زعفران ها را به صورت فله در بسته بندی های مختلف و با قیمت هایی ارزان در اختیار مشتری قرار می دهند. زعفران صادراتی اصل قائنات را می توان از کشاورزان واقع در خراسان جنوبی تهیه کرد.

امروزه خرید غیر حضوری بسیار رواج یافته و بیش تر مردم‌برای انجام امور خود به این نوع خرید روی می آورند,می‌توان با مراجعه به سایت های معتبر و متعلق به کشاورزان شهر قائنات این محصول را به صورت غیرحضوری و با بهترین کیفیت خریداری نمود.خرید غیر حضوری برای خریدار از مزیت بالاتری برخوردار است و تنها با چند عملیات اینترنتی میتوان بهترین محصول را خریداری نمود.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید