مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران سرگل استهبان فارس

آنچه در این مقاله می خوانید...

میزان کشت زعفران در استهبانخرید مستقیم زعفران ارگانیک استهبان

محصول زعفران از کلاله و پرچم های گلی به همین نام بدست می آید. این محصول کاملا طبیعی است و خواص خیلی زیادی برای سلامتی دارد. زعفران سرگل استهبان، که از توابع استان فارس است، یکی از بهترین نمونه های این محصول می باشد، که از اولین برداشت مزارع زعفران تولید می شود. قیمت زعفران استهبان به عواملی چون درجه کیفی محصول، خلوص، نوع بسته بندی و اندازه و حجم بسته های آن بستگی دارد.

قیمت زعفران سرگل استهبان فارس

میزان کشت زعفران در استهبان

میزان کشت زعفران در استهبان شهرستان استهبان که در استان فارس واقع است، یکی از اصلی ترین مناطق مناسب کشت و پرورش زعفران در کشور ماست. همه ساله از مزارع این منطقه به دلیل هوای مناسب و خاک مطلوبی که دارد، حجم بسیار زیادی زعفران درجه یک و مرغوب حاصل می شود.

میزان کشت گیاه زعفران در زمین های این شهرستان، حدود پانصد هکتار است که از هر هکتار، به اندازه پنج کیلوگرم زعفران ناب بدست می آید.

شاید این مقدار به نظر شما کم باشد، اما با توجه به اینکه محصول نهایی زعفران، فقط از چند شاخه کلاله ای که داخل گل های کوچک آن قرار دارد تولید می شود، پس این میزان برداشت بسیار مطلوب است.

گل زعفران رنگ بنفشی دارد، که به دلیل طبع بسیار گرمش، با سرد شدن هوا و بارش اولین برف پاییزی سر از زمین بیرون می آورد. پس محصول بدست آمده از آن هم گرم مزاج بوده و مناسب استفاده کردن در فصل زمستان است.

مصرف زعفران سبب گرم شدن بدن انسان می شود و جریان خون را در داخل رگ ها تسریع می بخشد. به این ترتیب موجب افزایش انرژی و سرخوشی افراد می شود. پس مصرف کردن آن برای افراد سرد مزاج بسیار مناسب خواهد بود.

خرید مستقیم زعفران ارگانیک استهبان

خرید مستقیم زعفران ارگانیک استهبان زعفران ارگانیک محصولی است که در هیچ یک از مراحل کاشت، داشت، برداشت و فراوری کردن آن از مواد شیمیایی و صنعتی، مانند سموم کشاورزی استفاده نشده باشد. این محصول از بالاترین خلوص برخوردار بوده و کاملا سالم است.

امروزه همه مردم دنیا، به خرید و استفاده کردن از محصولات ارگانیک و طبیعی علاقه دارند. به همین دلیل هم زعفران اصل ارگانیک دارای بیشترین متقاضی در سطح جهان است. زعفران استهبان نیز یک نمونه از همین محصولات است، که بدون کود ها و سموم شیمیایی تولید می شود.

خرید زعفران استهبان از مراکز پخش عمده این محصول، با نرخ خیلی کمتری امکان پذیر است. چرا که این مراکز واسطه ای میان تولید کننده و مصرف کننده هستند و محصولات خود را مستقیما از منبع اصلی آن دریافت می کنند.

شما می توانید برای سفارش و خرید مستقیم این محصول، از طریق همین سایت اقدام کنید.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید