مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران بسته بندی 10 گرمی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

رایج ترین وزن های زعفران بسته بندیپخش عمده زعفران سرگل 10 گرمی

شهرستان قائنات یکی از مراکز مشهور تولید زعفران می باشد و انواع زعفران نظیر زعفران سرگل و دیگر گونه های این محصول را در بسته های ده گرمی و دیگر اوزان به بازار کشور جهت فروش عرضه می کند. با مراجعه به مراکز  معتبر عرضه و پخش زعفران  قائنات بسته بندی ده گرمی می توانید ضمن کسب اطلاع از قیمت زعفران 10 گرمی قائنات آن را به شکل بسته بندی خریداری نمایید.

قیمت زعفران بسته بندی 10 گرمی قائنات

رایج ترین وزن های زعفران بسته بندی

رایج ترین وزن های زعفران بسته بندی زعفران از گران ترین محصولات تولیدی ایران در بازار داخلی و خارجی محسوب می شود. قیمت بالای این محصول سبب شده است که توان خرید مصرف کننده های این محصول برای خرید عمده آن پایین بیاید که البته این مسئله توسط تولید کنندگان و عرضه کنندگان زعفران درک شده وبه همین جهت برای تامین بازار تین محصول آن را در اوزان گوناگون بسته بندی و به بازار عرضه می کنند. برای آشنایی بیشتر شما در این نوشتار تلاش می شود تا رایج ترین وزن های بسته بندی زعفران در بازار داخلی معرفی گردد.

بسته بندی های یک کیلویی و نیم کیلویی زعفران یکی از انواع بسته بندی های زعفران می باشد. خرید زعفران های نیم و یک کیلو گرمی برای استفاده در شیرینی پزی ها و مراکز مشابه ممکن است مناسب باشد. با این وجود خرید زعفران در این بسته ها در میان خانواده ها و مصرف کننده های خرد رایج نمی باشد و به همین دلیل زعفران های نیم و یک کیلویی معمولا در مغازه های کوچک محلی وجود ندارند و برای خرید آن ها باید به سراغ تولید کننده اصلی و یا فروشنده عمده زعفران بروید.

بسته بندی های کوچک تری از زعفران نیز وجود دارد که ممکن است به خاطر وزن کمتر و طبیعتا قیمت ارزان تر بازار فروش بهتری از بسته های پانصد گرمی و یک کیلو گرمی زعفران وجود دارند. این بسته ها در اوزان سیصد گرمی، دویست گرمی، صد و پنجاه گرمی، صد گرمی و پنجاه گرمی در بازار ممکن است یافت شوند. با این وجود از آنجا که عمده خانواده ها استفاده محدودی از زعفران دارند عرضه این بسته ها نیز در قالب مراکز فروش خرد متداول نمی باشد.

شاید دور از حقیقت نباشد که بگوییم زعفران هایی که در اوزان ده گرمی و کمتر بسته بندی می شوند پر مصرف ترین و پر فروش ترین گونه های زعفران می باشند. بازار فروش خوب آن ها سبب می شود که در اکثر مغازه ها بتوانید این زعفران ها را بیابید.

پخش عمده زعفران سرگل 10 گرمی

پخش عمده زعفران سرگل 10 گرمی زعفران سرگل و دیگر انواع زعفران را قیمتی ترین ادویه در ایران و جهان نامیده اند. قیمت بالای این محصول با تورم اخیر و افزایش قیمت دلار بیش از پیش زیاد شده است.

البته این به این معنا نیست که امکان خرید این محصول با قیمت مناسب تر وجود ندارد. بلکه انتظار می رود با خرید عمده زعفران سرگل 10 گرمی از یک مرکز شناخته شده پخش عمده زعفران سرگل 10 گرمی آن را با قیمت مناسب تری تهیه نمایید‌.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید