مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت زعفران اصل در بازار مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

تشخیص زعفران اصل از تقلبیفروش زعفران اعلا کیلویی مشهد

زعفران اصل مشهد درجه یک با قیمت های ارزان و مناسب همراه می باشد، که خریداران می توانند با مراجعه به بازار مشهد، بهترین و با کیفیت ترین، زعفران اصل و ارگانیک را با قیمت های ارزان و فوق العاده مناسب، خریداری کنند. 
قیمت زعفران اصل در بازار مشهد

تشخیص زعفران اصل از تقلبی

تشخیص زعفران اصل از تقلبی زعفران اصل در دنیا یک ادویه پرخاصیت و گرانبها شناخته شده است، و از گرانترین محصولات کشاورزی نیز، در جهان است.
این ادویه خوشبو و خوش طعم به اندازه طلا ارزش دارد و به همین خاطر مردم آن را طلای سرخ می نامند. 
این چنین تشخیص زعفران اصل از تقلبی، در موارد زیر نمایان شده است که خریداران می توانند، با بررسی این مقاله  زعفران اصل و درجه یک را بشناسند.  

تشخیص زعفران اصل از تقلبی:

. عطر و بوی زعفران اصل: زعفران عطر بسیار خاصی دارد که بوی آن ترکیبی بین بوی عسل و یونجه است.

. طعم زعفران اصل: پیکروکروسین مسئول طعم دهنده، زعفران است که باعث می شود، طعم آن تلخ گردد. همچنین زعفران اصل و طبیعی دارای طعمی تند و تیز است. اگر زعفران طعم شیرین داشت بدانید که آن زعفران تقلبی ست و احتمالا، به آن عسل زده اند تا وزن آن، بیشتر شود.

.  تشخیص زعفران اصل با آب سرد: زعفران را در آب سرد قرار دهید. پس از 10 دقیقه خواهید دید، که رشته های زعفران اصل به رنگ زرد، مایل به طلایی تبدیل شده است.
در ضمن پراکندن رنگ زعفران بسیار کند و پایدار است، بنابراین اگر زعفران به طور سریع رنگ داد، بدانید که زعفران تقلبی ست و به آن رنگ افزوده، شده است. 

. تشخیص از طریق دیداری: برای تشخیص زعفران اصل،  کافیست از فروشنده محصول کمک بخواهید، فروشنده 3 رشته از زعفران، را به شما خواهد داد. تا بر روی زبان خود قرار دهید.
طعم آن را بچشید، بلافاصله رشته ها را بر روی یک دستمال کاغذی قرار دهید. و بلافاصله آنها را خشک کنید، توجه داشته باشید، که اگر رنگ بافت کاغذ قرمز شد. آن زعفران اصل نیست، بلکه یک زعفران تقلبی است.

فروش زعفران اعلا کیلویی مشهد

فروش زعفران اعلا کیلویی مشهد زعفران اعلا مشهد،فروش گسترده ای را به خود اختصاص داده است. که تولید کننده آن را به صورت کیلویی، یا به صورت بسته بندی شده، در اختیار مردم قرار می دهد.
زعفران کیلویی مشهد نیز، کیفیت و استاندارد های لازم را به همراه دارد. که در بازار ایران، با قیمت های مناسب و فوق العاده ارزان خرید و فروش می شود. 
بنابراین فروش زعفران اعلا کیلویی مشهد، بسیار مناسب و با صرفه می باشد. که همه افراد می توانند، با هزینه کم محصول مورد نظر را خریداری کنند.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید