مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز گل زعفران مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

مشخصات گل زعفران مرغوبتوزیع عمده گل زعفران مرغوب قائنات

زعفران یکی از ادویه های بسیار ارزشمند در جهان است. بیهوده طلای سرخ لقب آن نیست و هزینه آن بسیار بیشتر از انواع دیگر چاشنی ها است، می توان گفت زعفران گرانترین ادویه روی زمین است. گل زعفران مرغوب نیز یکی از ارزشمندترین گل های جهان است. ما بهترین گل زعفران را عرضه می کنیم. جهت اطلاع از قیمت این گل با ما تماس بگیرید.

قیمت روز گل زعفران مرغوب

مشخصات گل زعفران مرغوب

مشخصات گل زعفران مرغوب این گل هیچ نوع بو یا عطر و طعمی ندارد. هم طعم و بو و هم رنگ آن مستقیماً از کلاله ها ناشی می شود. اگرچه از آن برای ایجاد چاشنی استفاده می شود اما چیزی به محصول نهایی اضافه نمی کند. برداشت محصول معمولاً از اواخر ماه اکتبر آغاز می شود و در اوایل ماه نوامبر پایان می یابد. گلهای زعفران این ویژگی را دارند که خیلی زود پژمرده می شوند ، بنابراین وقتی کاملا باز می شوند باید آنها را جمع آوری کرد. از زمان خشک شدن و پژمردگی کیفیت کلاله ها بطور چشمگیری کاهش می یابد. به طور معمول گل زعفران در سحر شکوفا می شود و توصیه می شود قبل از ساعت ده صبح ، بین طلوع تا آن ساعت ، آن را جمع کنید.

نحوه رسیدگی به گل زعفران پس از برداشت بسیار مهم است ، زیرا این امر می تواند کیفیت آن را به طور قابل توجهی تحت تأثیر قرار دهد. در بخشهای بعدی در مورد چگونگی دستکاری کلاله ها برای بدست آوردن محصول خوب زعفران صحبت خواهیم کرد. در ادامه ، در مورد نوع خاک و آب و هوایی که گیاه زعفران برای رشد موفقیت آمیز مورد نیاز است صحبت خواهیم کرد.

آب و هوای ایده آل برای پرورش زعفران

شاید چیزی که پیازهای این گیاه کمی از آن می ترسند رطوبت است که فقط در دو مرحله از چرخه رویشی آنها لازم است. به طور خلاصه ، زعفران در طول تابستان باید تحت آب و هوای خشک و گرم و در زمستان سرد باشد. نوع بسیار متداولی از آب و هوا در بسیاری از کشورهای جهان. اگر در مکانی با آب و هوای معتدل ، گرم و خشک زندگی می کنید ، زعفران برای شما بسیار مناسب است. علیرغم موارد فوق ، زعفران از سرما بسیار شدید و رطوبت مشخص و بدون سو abuse استفاده پشتیبانی می کند. اساساً دما باید در حدود 10 درجه سانتیگراد تا 15 درجه سانتیگراد باشد.

زعفران گیاهی است که نیاز به آبیاری مداوم ندارد. رطوبت موجود در آن به نفع پیازهای زعفران در بهار و اوایل پاییز است ، در اواخر این اجازه می دهد تا گل سریعتر رخ دهد. در آن زمان است که می توانید با استفاده از آبیاری سطح رطوبت را بهبود بخشید ، زیرا اگر در ریشه ها اغراق کنید ، می توانند پوسیده شوند. برای موارد فوق متوجه خواهید شد که می توانید تقریباً در هر جای دنیا زعفران بکارید. اگر متوجه شدید که محدودیت های آبیاری زیادی وجود دارد ، بیشترین مراقبتی که باید انجام دهید این است که در مصرف رطوبت محیط زیاده روی نکنید.

توزیع عمده گل زعفران مرغوب قائنات

توزیع عمده گل زعفران مرغوب قائنات مجموعه ما توزیع کننده عمده برتر و معتبر گل زعفران مرغوب قائنات می باشد. توزیع گل زعفران قائنات در مجموعه ما به صورت غیر حضوری با بهترین کیفیت و نازلترین قیمت انجام می شود. اگر به دنبال خرید ارزان قیمت بهترین گل زعفران قائنات هستید با ما تماس بگیرید.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید