مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت روز زعفران اعلا مثقالی قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

روش نگهداری زعفران خشک شدهفروشنده زعفران نگین صادراتی اعلا مثقالی

زعفران در دنیا از ارزش زیادی برخوردار است و برای مصارف غذایی و صنعتی از آن استفاده های زیادی می شود. برای اطلاع از  قیمت روز زعفران اعلا مثقالی قائنات با ما تماس بگیرید. کشور ما بزرگ ترین تولید کننده زعفران در دنیا است و بیشتر زعفران ایران در خراسان کاشت و برداشت می شود این نوع زعفران بسیا معطر و باکیفیت است و مرغوب ترین زعفران به شمار می رود.

قیمت روز زعفران اعلا مثقالی قائنات

روش نگهداری زعفران خشک شده

روش نگهداری زعفران خشک شده نه تنها در کشور ما بلکه در تمام کشورهای دنیا زعفران دارای محبوبیت خاصی است و از ارزش بالایی برخوردار است و برای نگهداری از آن باید با بهترین روش از آن نگهداری کرد. زعفران را باید در جایی که سرد و خشک باشد نگهداری کرد تا کیفیت آن همان طور بماند و تغییر نکند. نباید زعفران را بعد از خشک کردن بلافاصله در یخچال بگذارید زیرا خاصیتش کمتر می شود. اگر خواستیم برای مصرف خانه زعفران را نگهداری کنیم باید آن را خوب خورد و آسیاب کنیم. اگر خشک نبود روی حرارت بگذاریم یا داخل فر آن را خشک کنیم و بعد از ۸ دقیقه از فر آن  را در بیاوریم. زعفرانی که کاملاً خشک شده باشد بسیار ترد می شود.

بعد از خشک کردن آن را آسیاب کرده دم کنید یعنی مقدار کمی آب جوش بر روی زعفران آسیاب شده ریخته و می گذاریم روی شعله دم بکشد. نباید زیاد بگذارید دم بکشد زیرا خاصیت خود را از دست خواهد داد. وقتی خوب رنگ داد و کمی از آب تبخیر شد و بعد از سرد شدن آن را داخل فریزر نگهداری کنیم. تا دو سه هفته می شود زعفران را نگهداری کرد. زعفران را نباید در

ظرف های پلاستیکی نگهداری کنیم، شیشه بهترین ظرفی است که شما زعفران را می‌توانید در آن بگذارید و درب آن را محکم ببندید تا هوا داخل آن نشود، این گونه ماندگاری آن بیشتر خواهد شد. زعفران صادراتی به خاطر مرغوبیت آن از ارزش زیادی برخوردار است.

فروشنده زعفران نگین صادراتی اعلا مثقالی

فروشنده زعفران نگین صادراتی اعلا مثقالی بزرگترین فروشنده زعفران نگین صادراتی این نوع زعفران را به فروش می‌رساند. زعفران نگینی جزء باارزش ترین زعفران های دنیا به شمار می‌رود. زعفران نگین نسبت به سایر زعفران ها هم در شت تر هستند و هم قدرت رنگ دهی بالاتری دارد. این نوع زعفران را زعفران درجه یک در کشور ما می گویند زیرا علاوه بر خاصیت بالای رنگ دهی آن ظاهری بسیار زیبا دارد. در این نوع زعفران کلاله ها از یکدیگر جدا هستند و هیچ قسمتی را نمی بینید که چسبیده باشد یا فر خورده وجود ندارد و آخر آن نیز سفید نیست.

این زعفران با ارزش ترین زعفران در میان زعفران های دیگر به شمار می رود. از زعفران برای تهیه شله زرد یا برای داخل برنج یا تزیین برنج استفاده می کنند همچنین برای خوش رنگ کردن و مزه دار کردن از آن استفاده می کنند. از این زعفران در تهیه بستنی و انواع شیرینی نیز بهره می گیرد.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید