مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش زعفران ممتاز صادراتی قاین

آنچه در این مقاله می خوانید...

شهر های معروف زعفران صادراتی ایرانتامین کننده زعفران سرگل یک مثقالی قاین

امروزه ادویه جات بسیاری در سراسر جهان وجود دارد که در غذاها استفاده می شود، اما بعضی ادویه جات هستند که به جز مزه دار کردن غذا هم عطر بوی خوبی دارند و هم فواید و خواص آنها مانند داروهای گیاهی است. زعفران صادراتی قاین یکی از این ادویه جات است که در غذاهایی مانند شله زرد برای طعم و بوی آن استفاده می شود و چای آن از خواص بسیاری برخوردار است.

فروش زعفران ممتاز صادراتی قاین

شهر های معروف زعفران صادراتی ایران

شهر های معروف زعفران صادراتی ایران زعفران از جمله ادویه های گوناگونی است که ایرانیان و حتی در دنیا برای خوش رنگی و خوش طعم و خوش عطری غذا از آن استفاده می کنند اما باید زعفران اصل و با کیفیت بگیریم تا ویژگی های که در بالا اشاره شد را به ما بدهد. کیفیت زعفران بسته به زمین کشاورزی، سطح کشت و دفعات آبیاری می باشد زعفران در هر جایی رشد نمی کند زیرا نیاز به آب و هوای گرم در فصل گرما  آب و هوای معتدل در فصل سرد دارد. این محصول بیشتر در مناطق شمال شرقی و مناطق شرقی پرورش داده می شود ، مثل خراسان رضوی و جنوبی، بنابراین باید برای پیدا کردن زعفران مرغوب در شهرهای  این استان جست وجو کنیم. از قدیمی ترین تامین کننده زعفران با کیفیت شهر سرایان یا قائنات است که پایتخت طلای سرخ ایران می نامند.

کشت زعفران در شهر های مختلف استان خراسان رضوی از جمله تربت حیدریه، تربت جام، گناباد، زاوه، نیشابور و در استان خراسان جنوبی در شهرهایی مثل فردوس صورت می گیرد‌.

قائنات از قدیمی ترین تولید کنندگان است اما چون تولید و کشت زعفران یه دوره ای دارد یعنی هر خاک بعد از چند دوره تولید و کشت زعفران دیگر خاک به مشکل مواجه می شود وافت پیدا می کند . این استان مقام اول تولید زعفران را دارد و یک برند جهانی هم می باشد .

تامین کننده زعفران سرگل یک مثقالی قاین

تامین کننده زعفران سرگل یک مثقالی قاین همانطور که در بالا خواندید زعفران در ایران بسیار است و شهر های استان های ایران اکثراً تامین کننده این زعفران سرگل صادراتی هستند که از آن به عنوان طلای سرخ یا ذره های طلا یاد می شود‌. استان های ایرانی که کشت زعفران دارند بسیارند به همین دلیل ایران یکی از صادر کننده های این  زعفران یک مثقالی است که البته جمع آوری آن اصلا کار آسانی نیست چرا که وقت و انرژی بسیاری لازم است تا بتوان یک زعفران عالی جمع آوری کرد‌.

تقریبا ایران تامین کننده اکثر زعفران هایی است که در کشورهای خارجی از آن استفاده می شود، همچنین وجود زعفران بسیار باارزش است چرا که ترکیب آن با نبات بسیار ترکیب فوق العاده و پرخواص و پر فایده ای است.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید