مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه زعفران سوپر نگین مرغوب

آنچه در این مقاله می خوانید...

ویژگی های زعفران مرغوب چیست؟مرکز پخش زعفران صادراتی مشهد

در حقیقت زعفران مرغوب سوپر نگین از نمونه زعفران های باکیفیتی بوده که فقط کلاله زعفران در بسته بندی این محصول جای گرفته است. و به دلیل عطر و رنگی که داشته از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

و در همین راستا گونه های مختلف این محصول، از طریق فروشگاه زعفران سوپر نگین مرغوب، در کیفیت، برند و بسته بندی های متفاوت عرضه گردیده و با مناسب ترین قیمت و بالاترین کیفیت در اختیار علاقه مندان به زعفران قرار خواهد گرفت.

فروشگاه زعفران سوپر نگین مرغوب

ویژگی های زعفران مرغوب چیست؟

ویژگی های زعفران مرغوب چیست؟

در حقیقت زعفران مرغوب از نمونه مواد غذایی با ویژگی های منحصر به فردی می باشد که مشخصات مخصوص به خود را خواهد داشت.  از این رو در این بخش برای شناخت هر چه بهتر زعفران مرغوب برخی از ویژگی های آن را ذکر خواهیم کرد.

رنگ زعفران:

 رنگ زعفران به دلیل وجود ماده ای به نام کروسین به رنگ قرمز بوده و در واقع سرخی زعفران بسیار خیره کننده و زیبا می باشد. البته هر چه از فصل برداشت زعفران گذشته باشد، رنگ زعفران به تدریج تیره تر می گردد.

و در ضمن رنگ قهوه ای و سوخته زعفران به دلیل خشک کردن آن در شرایط نامطلوب و یا کهنه بودن آن می باشد.

هم چنین برای دریافت رنگ دقیق زعفران بهتر است ‌‌که رنگ دم کرده زعفران را هم بررسی نمود. به گونه ای که دم کرده زعفران، اندکی رنگ زرد را با خود به همراه خواهد داشت.

طعم زعفران:

و اما طعم زعفران خالص تلخ می باشد و در اصل این طعم تلخ به دلیل مواد موجود در بافت زعفران خواهد بود.

عطر زعفران:

در واقع زعفران از نمونه گیاهانی بوده که عطر و بوی ویژه ای را دارد. به گونه ای که در ابتدای فصل عطر زعفران ملایم و همراه با بوی تازگی می باشد. و هر چه از  فصل برداشت آن می گذرد، زعفران بوی بیشتری از خود انتشار خواهد داد.

البته زعفران اگر در فضای باز بماند بوی خود را از دست می دهد. از این رو بهتر است که زعفران را در ظروف دربسته نگهداری نمود.

مرکز پخش زعفران صادراتی مشهد

مرکز پخش زعفران صادراتی مشهد

شهر مشهد از نمونه مکان هایی بوده که دارای خاک حاصل خیز و آب و هوای مناسب در راستای تولید زعفران می باشد و به همین دلیل این شهر از  مراکز اصلی پخش زعفران صادراتی به حساب می آید.

به گونه ای که محصولات تولید شده در این شهر و شهرستان های مجاور نظیر گناباد و قائنات بهترین زعفران های موجود در سطح جهان را تولید خواهند کرد. و در واقع زعفران تولید شده در این شهرستان ها پس از برداشت و پاکسازی از سایر بخش های گیاه زعفران، به مشهد ارسال می گردد.

و سپس این محصولات، از طریق مرکز پخش زعفران مشهد، به کلیه نقاط ایران و یا کشور های خارجی در بهترین قیمت و مناسب ترین کیفیت عرضه خواهند شد.

 

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید