مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه زعفران سرگل اصل قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

ساده ترین شیوه تشخیص زعفران اصلبازار خرید زعفران ممتاز قائنات در مشهد

زعفران اصل قائنات از جمله مرغوب ترین زعفران های تولید شده در ایران می باشد، شهرستان قائنات به دلیل دارا بودن اقلیم و آب و خاک متناسب برای رشد این گیاه از محصول مرغوبی برخوردار بوده و پس از بر داشت و پاک کردن این محصول توسط فروشندگان از کشاورزان خریداری می شود و توسط مراکز فروش آن ها در شهرهای مختلف به فروش می رسد البته فروشگاه های عرضه محصولات غذایی نیز از فروشندگان این کالا محسوب می شود.

فروشگاه زعفران سرگل اصل قائنات

ساده ترین شیوه تشخیص زعفران اصل

ساده ترین شیوه تشخیص زعفران اصل

ایران تولید کننده نود درصد زعفران دنیا می باشد ولی با این وجود این بازار نیز مانند سایر کالا ها سودجویانی در آن اقدام به تقلب و سو استفاده می کنند، و زعفرانی قلابی و یا با درصد خلوص پایین به بازار عرضه می کنند، برای همین راه های مختلف و ساده ای برای تشخیص زعفران اصل وجود دارد یکی از راه ها از طریق دیدن است، روش ساده ی دیگر بو کردن می باشد زعفران اصل بویی شبیه عسل و یونجه دارد با بوییدن زعفران می توان به اصل ویا قلابی بودن آن پی برد، روش دیگر از طریق چشیدن است، زعفران می باشد زعفران اصل و خالص مزه تلخی داشته و طعمی گس و زننده دارد اگر بعد از چشیدن زعفران طعمی شیرین داشت نشان از تقلبی بودن و عدم اصل بودن آن است.

زعفران ممتاز قائنات در آب سرد به آرامی رنگ پس می دهد و حدود ده تا پنج دقیقه طول می کشد تا رنگ آب را به صورت زرد طلایی در بیاید، و این رنگ دادن باید آرام آرام صورت بگیرد و اگر به یک باره رنگ پس بدهد نشان از غیر اصل بودن و تقلبی بودن  کالا است، محصول اصل و ممتاز در حلال هایی شیمیایی حل نمی شود و رنگ پس نمی دهد پس اگر چند پر از این محصول را در  حلالی مانند بنزین بیندازیم اگر رنگ پس داد نشان از تقلبی بودن آن دارد ولی اگر رنگ پس ندهد نشان می دهد زعفران اصل است. عطر و بوی زعفران از مهم ترین شاخصه های تشخیص اصل بودن زعفران است.

بازار خرید زعفران ممتاز قائنات در مشهد

بازار خرید زعفران ممتاز قائنات در مشهد

بازار زعفران مشهد شامل زعفران های خریداری شده از شهرهایی مانند قائنات می باشد، خرید زعفران ممتاز قائنات در مشهد بسیار رواج داشته و مشتریان فراوانی را به خود اختصاص داده است.

این محصول به عنوان سوغات از بازار های مشهد خریداری می شود، زعفران ممتاز قائنات در نمایندگی های فروش آن در در شهر مشهد به دست مشتری می رسد این نمایندگی ها همچنین اقدام به توزیع این کالا در بین فروشگاه های عرضه محصولات غذایی می کنند، همچنین برای دسترسی همه خریداران به این محصول اقدام به عرضه این محصول از طریق سایت های اینترنتی معتبر نموده اند این وب سایت ها نیز از بازار خرید زعفران در مشهد محسوب می شوند. البته با خرید حضوری در مراکز پخش زعفران خریدار می تواند از نزدیک کیفیت زعفران را مشاهده نموده و از کیفیت و اصل بودن آن مطمئن شود.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید