مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه زعفران اصل ممتاز قاینات

آنچه در این مقاله می خوانید...

علت شهرت زعفران قاینات چیست؟تولید کننده زعفران سرگل اصل قاینات

همانطور که می دانید شرایط آب و هوایی خاص خراسان جنوبی و رضوی همچنین مقاومت زعفران در مقابل کم آبی، شرایط کشت این محصول را در قائنات نیز فراهم کرده است. همین امر سبب شده است، شهر قاینات به یکی از بزرگترین تولید کنندگان زعفران در کشور مبدل شود. زعفران اصل قاینات در بسته بندی های مختلف در فروشگاه های زعفران در معرض فروش خریداران عمده و جزئی این محصول قرار می گیرد.

فروشگاه زعفران اصل ممتاز قاینات

علت شهرت زعفران قاینات چیست؟

علت شهرت زعفران قاینات چیست؟ زعفران به عنوان یک چاشنی یا طعم دهنده غذا دارای عطر و بوی دلپذیر همچنین رنگ دهی و طعم خاصی است که سبب شده است روز به روز موارد مصرف این محصول در صنایع غذایی مختلف بیشتر شود.

اما زعفران قاینات شهرت خاصی در بین سایر نمونه های زعفران پیدا کرده است. دلیل شهرت زعفران قاینات عطر و بوی بی نظیر و ماندگار این محصول همچنین قدرت رنگ دهی بالای زعفران قائنات است. طعمی که زعفران قاینات به غذا می دهد، وصف ناپذیر است.

همه این عوامل مدیون خاک غنی و سرشار از مواد معدنی قائنات و تلاش و همت کشاورزان این منطقه است.

همچنین تجربه ای که کشاورزان قائنات در زمینه کشت این محصول کسب کرده اند، دلیل دیگری بر کیفیت زعفران کشت شده در قائنات و شهرت این زعفران است.

معمولا برداشت این محصول در صبحدم عطر و بوی خاص زعفران را ماندگارتر می کند.‌ به همین دلیل برداشت زعفران توسط کشاورزان در قائنات صبح زود صورت می گیرد.

نحوه خشک کردن زعفران و بسته بندی مناسب این محصول نیز تاثیر بسزایی در کیفیت زعفران قاینات گذاشته است.

آنطور که می گویند کشت و پرورش زعفران در این منطقه قدمت چند هزار ساله دارد. بر این اساس اکثر کشاورزان قایناتی تجربه کافی و اطلاعات لازم را در زمینه کشت این محصول از پیشینیان خود کسب کرده اند.

زعفران قاینات را می توان به صورت زعفران سرگل، دسته و پوشال در بازار فروش پیدا کرد.

نوع سرگل این زعفران طرفداران بیشتری داشته و مشتریان فراوانی بخصوص در بازارهای خارجی دارد.

تولید کننده زعفران سرگل اصل قاینات

تولید کننده زعفران سرگل اصل قاینات همانطور که می دانید زعفران سرگل همان قسمت قرمزی و اصلی زعفران است. زعفران سرگل شامل قسمت زردی یا سفیدی این محصول نمی شود.‌ به همین دلیل در شمار بهترین نمونه زعفران شناخته شده است.

تولید کننده زعفران سرگل اصل غالبا تولید کنندگان این محصول در استان های خراسان رضوی و جنوبی هستند که با ارائه بهترین زعفران سرگل به بازار فروش داخلی و خارجی توانسته اند پس از کسب بازارهای فروش داخلی، بازارهای خارجی این محصول را نیز تسخیر کنند. زعفران سرگل قاینات در شمار کالاهای صادراتی قرار گرفته است.

امروز ما شاهد صادرات این محصول به صورت فله یا در بسته بندی های مختلف به کشورهای آسیایی و اروپایی هستیم. 

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید