مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشگاه زعفران اصل درجه یک مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

نحوه تشخیص زعفران اصلبازار زعفران اصل ممتاز قائنات در مشهد

زعفران یک نوع گیاه است که از طریق پیاز رشد می کند. زعفران به وسیله پیاز این گیاه حفاظت می شود و رشد می کند این گیاه پس از کاشت پیاز شروع به رشد می کند. طول عمر این محصول تقریبا ده سال است. در این مقاله راجع به زعفران اصل مشهد و نحوه تشخیص آن و بازار فروش این محصول صحبت خواهیم کرد.

فروشگاه زعفران اصل درجه یک مشهد

نحوه تشخیص زعفران اصل

نحوه تشخیص زعفران اصل اما اگر  ویژگی های این محصول را ندانید و نتوانید جنس اصل را از جنس های قلابی تشخیص دهید. کلی پول خرج خواهید کرد و در نهایت جنس بی کیفیت نصیبتان خواهد شد. در ادامه چند نمونه از راه های تشخیص زعفران اصل را بیان خواهیم کرد.

  • سرعت رنگ دهی زعفران اصل پایین است

روش هایی وجود دارد که متقلبان برای بالا بردن سرعت رنگ دهی این محصول استفاده می کنند. و اگر مطلع نباشید که سرعت رنگ دهی زعفران اصل کند است ممکن است در دام متقلبان بیفتید. پس همیشه به یاد داشته باشید که سرعت رنگ دهی زعفران اصل کند است. افراد سود جو با رنگ کردن قسمت زرد رنگ و پایینی این محصول که ارزان تر از خود زعفران است آن را به عنوان زعفران اصل به مشتریان عزیز قالب می کنند.

  • تشخیص اصالت زعفران با بوی آن

بوی این محصول می تواند شما را در تشخیص اصل یا تقلبی بودن این محصول یاری کند. بوی زعفران اصل میانه بوی یونجه و عطر عسل است. یادتان باشد که زعفران اصل دارای بو و رایحه شدیدی می باشد پس اگر در خرید این محصول دیدید که بو و رایحه ضعیفی دارد در اصالت آن شک کنید. این نکته را هم یادتان نرود که بوی زعفران اصل تلفیقی از بوی یونجه و عسل است

  • طعم زعفران اصل را بشناسید

زعفران های تقلبی به خاطر موادی که به آنها اضافه می شود مزه شیرینی دارند. پس اگر هنگام خرید این محصول دیدید که مزه آن شیرین است بدانید که محصول تقلبی است. زعفران اصل طعم خاصی ندارد. درست است که زعفران اصل بویی شبیه به عسل دارد اما به هیچ وجه طعمش مثل عسل شیرین نیست در هنگام مزه کردن این محصول طعمش شاید هم کمی تلخ باشد پس این نکته هم در تشخیص اصالت این محصول می توانید مفید باشد.

در آخر باید بگویم که اگر همه این نکات را هم بلد بودید خریدتان را از برند های معروف و با سابقه انجام دهید چون این برند ها اعتبارشان الکی خرج نمی کنند و در فروش محصولشان صداقت دارند.

بازار زعفران اصل ممتاز قائنات در مشهد

بازار زعفران اصل ممتاز قائنات در مشهد  زعفران ممتاز قائنات از مرغوبترین نوع زعفران به حساب می آید این محصول در بازار زعفران مشهد فروش خوبی دارد و حتی کشور های خارجی مانند کشور های مینیاتوری خلیج فارس خریداران خوبی برای این نوع محصول هستند و حاضرند پول خوبی برای این محصول بدهند.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید