مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروشنده زعفران صادراتی درجه یک ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی انواع زعفران صادراتی ایرانصادرات زعفران اصل ایران به اسپانیا

زعفران به عنوان گران ترین چاشنی با نام ایران اسلامی در دنیا شناخته شده می باشد. مزه لذیذی که این ماده مقوی و دلچسب به غذا می بخشد، در کام اول شما را شیفته خود خواهد نمود. شما عزیزان با تهیه محصول خود از برترین فروشنده زعفران صادراتی ایران، می توانید خیال خود را از بابت تهیه محصولی استاندارد مطمئن نموده و از مزایای سرشاری که دارد به نحو احسنت بهره مند شوید. 

فروشنده زعفران صادراتی درجه یک ایران

معرفی انواع زعفران صادراتی ایران

معرفی انواع زعفران صادراتی ایران در هر گلی که از سمت پیاز زعفران رویش پیدا می نماید، تنها 3 شاخه زعفران پیدا می شود، به همین خاطر به آن طلای سرخ می گویند. بخش های گوناگون انواع زعفران صادراتی ایران، از دو قسمت ابتدایی خامه و انتهایی کلاله تشکیل یافته است که هر کدام از آنها، به ارقام کوچک تری طبقه بندی شده و نام های مجزایی دارند.

اولین و پایه ترین نوع زعفران، دختر پیچ می باشد که شامل تمام یک رشته است. در حقیقت یک سوم از کلاله و دو سوم از خامه را در خود جای داده است. ویژگی که این روش دارد، این می باشد که سه شاخه زعفران از یکدیگر جدا نمی شوند. به علاوه چینش آنها نیز به دو گروه یک سویه و دو سویه تقسیم بندی می شوند.

زعفران پوشال تنها 3 تا 4 سانتی متر از خامه را در کنار کلاله به خود اختصاص داده است. این دسته ها نیز دو گروه دارند که اگر کلاله زیاد باشد به آن معمولی و اگر کوتاه باشد قلمدار نامگذاری می گردد.

نمونه های سر گل تنها بخش قرمز رنگ انتهایی را شامل شده و مناسب برای استفاده در طبخ خورشت ها و خوراکی های گوناگون می باشد تا رنگ ویژه ای به آن ببخشد. آخرین و بهترین نوع این ماده پر طرفدار، مدل نگینی می باشد که شاخه های قرمز یکدست و درجه یک جداسازی می شوند.

صادرات زعفران اصل ایران به اسپانیا

صادرات زعفران اصل ایران به اسپانیا صادرات زعفران اصل ایران به اسپانیا توسط کانتینر های بزرگ و به وسیله کشتی های تجاری به انجام می رسد. بدین منظور لازم است تا اسناد معتبر اداره گمرک و هم چنین گواهی نامه های بین المللی برای کشور هدف ارسال شود تا از کیفیت ممتاز محصول اطمینان خاطر پیدا نمایند.

بسته بندی محصولات به روش های مدرن و با رعایت کامل اصول بهداشتی به انجام می رسد، تا متقاضی بتواند با خاطری آسوده، از کالای خریداری شده خود، در طول بازه های زمانی دراز مدت استفاده به عمل آورده و لحظات شاد و فرح بخشی را تجربه نماید.

با توجه به جغرافیای ایده آل ایران که در شاهراه بین المللی قرار دارد، می تواند به راحتی با یک سوم کشور های دنیا مراودات تجار برقرار نماید. در این بین اسپانیا در طی سال های اخیر، به عنوان بزرگترین وارد کننده زعفران ایران بوده است.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید