مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زعفران خراسان جنوبی به دبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

خراسان پایتخت بهترین زعفران ایرانمرکز خرید زعفران صادراتی خراسان

زعفران خراسان از بهترین محصولات بومی این استان است که همه ساله به بسیاری از نقاط جهان صادر می شود. زعفران دارای مزایای بسیار زیادی است و بسیار خوشمزه و خوش عطر است که همین امر سبب شده تا طرفداران بسیاری داشته باشد. صادرات زعفران خراسان جنوبی به دبی همواره روی داده و بازرگانان بسیاری در این زمینه خدمات رسانی می کنند.

صادرات زعفران خراسان جنوبی به دبی

خراسان پایتخت بهترین زعفران ایران

خراسان پایتخت بهترین زعفران ایران دارنده مقام اول تولید زعفران در جهان، کشور ایران است و در ایران شهرستان قاین پایتخت طلای سرخ ایران، در استان خراسان رضوی واقع شده است.

زعفران که از تیره زنبقیان می باشد بسیار مفید و مقوی است و به عنوان آرامش بخش معرفی شده است. بسیار خوش رنگ و بوست و هر فردی با سفر خود به استان خراسان رضوی، زعفران را به ارمغان می برد.

در ابتدای امر زعفران در استان‌ های خراسان رضوی و خراسان جنوبی کاشته می شد، اما پس از آن به دیگر نقاط ایران عرضه شد و در بسیاری از شهرها به تولید رسید.

زعفران گیاهی چند ساله است که تا ارتفاع ۳۰ متری نیز رشد می‌ کند و گل های آن بنفش اند و ۶ گلبرگ دارند.

در ابتدا زعفران تنها از استان خراسان به دیگر نقاط جهان صادر می شد، اما در سال های اخیر نیز تجارت زعفران بسیار زیاد شده و کشور اسپانیا به عنوان رقیب زعفران ایرانی مطرح شده است.

استان خراسان رضوی زمینه کشت زعفران در ایران را فراهم کرد. از شهرستان های تولید کننده زعفران در استان خراسان رضوی می توانیم به شهرستان‌های زاوه، تربت حیدریه، تربت جام، تایباد، گناباد نیشابور و… اشاره داشته باشیم. اما پس از آن استان خراسان جنوبی تولید کننده زعفران مرغوب ایرانی است که محصول در شهرستان‌ های قاینات، فردوس، بشرویه و بیرجند تولید می‌ شود.

سالیانه حدود ۲۳۰ تن زعفران در جهان تولید شده که ۱۷۰ تن آن مربوط به استان های خراسان است. اما شهر قاین گوی سبقت را از دیگر شهر ها ربوده و به عنوان پایتخت زعفران ایران شناخته می‌شود. بهترین زعفران ایران در شهرستان قاین به تولید می‌ رسد و از آنجا به دیگر نقاط جهان صادر می شود که می‌ توان با استفاده از فروششان ارز خوبی را وارد کشور کرد.

قاین یک برند جهانی است و زعفران آن با همین نام به تمامی نقاط جهان به فروش می رسد.

مرکز خرید زعفران صادراتی خراسان

مرکز خرید زعفران صادراتی خراسان زعفران صادراتی خراسان معمولاً به صورت فله ای به بسیاری از نقاط جهان عرضه می‌ شود که از این کشورها مهم ترین آن‌ ها کشور اسپانیا است.

در واقع اسپانیا زعفران را به صورت عمده خریداری می کند و آن را در بسته بندی های مجللی قرار داده و به فروش می‌ رساند. از طرفی مرکز خرید زعفران صادراتی بسیار پویا بوده و بهترین نمونه از زعفران های ایرانی را به بازارهای جهانی صادر می کند.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید