مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زعفران اصل مرغوب ایران

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی مرغوب ترین زعفران دنیاتامین کننده بهترین زعفران صادراتی ایران

زعفران یک ادویه بسیار محبوب می باشد که به دلیل شرایط آب و هوایی خاصی که نیاز دارد تنها در چند کشور محدود کشت و تولید می شود. زعفران مرغوب ایران به عنوان زعفرانی محبوب و اصیل و مرغوب شناخته شده است.

صادرات زعفران اصل مرغوب ایران را می توان در شهرهایی چون قائن و قائنات انجام داد چرا که مرغوب ترین زعفران را دارند.

این ادویه که به طلای سرخ شناخته شده است در انواع خورشت ها استفاده می شود.

صادرات زعفران اصل مرغوب ایران

معرفی مرغوب ترین زعفران دنیا

معرفی مرغوب ترین زعفران دنیا زعفران گیاهی است که از گلبرگ های بنفش و کلاله قرمز تشکیل شده است. شهرهایی چون خراسان رضوی و خراسان جنوبی به کشت و برداشت این محصول می پردازند.

گیاه زعفران در مقابل سرما حساس بوده و نیاز به مراقبت های ویژه ای دارد. این محصول خیلی باارزش و گران است چرا که از زمان کاشت تا برداشت زحمات زیادی را به کشاورزان محول میکند. 

نیروی انسانی فراوانی به کار گرفته می شود تا این محصول آماده جهت عرضه شود. حساس ترین مرحله مرحله ای است که این گل پاک می شود چرا که اگر اندکی زمان بگذرد و پاک نشود باعث پلاسید و گندیدگی گل میشود و این امر موجب از بین رفتن قسمت سرخ رنگ زعفران می شود.

مراحل تمیز کردن به این گونه است که ابتدا هنگام صبح به برداشت محصول میپردازند و سپس قسمت سرخ و سفید آن را از هم جدا می کنند و نوبت به مرحله خشک شدن می رسد و در اخر در بسته بندی آماده عرضه میشود.

فصول مهر تا آذر زمان برداشت زعفران می باشد اما زمانی ک برف و باران ببارد رشد این محصول متوقف می شود چرا که صبح هنگام باید نور خورشید را دریافت کنند تا قابل برداشت شوند. مهمترین عامل در برداشت و آماده کردن این محصول نیروی انسانی می باشد. چنانچه گفته شد این گیاه حساس است پس برای به ثمر رسیدن زعفران مرغوب همت زیادی را می طلبد.

برای معرفی مرغوب ترین زعفران دنیا میتوان به کشور افغانستان اشاره کرد که همواره بهترین زعفران را داشته و صادر میکند. البته که زعفران قائنات بهترین زعفران ایران و به عنوان شناخته شده ترین زعفران جهان بوده و اما مشکلاتی در این زمین وجود دارد که میتوان به این نکته اشاره کرد که اسپانیا زعفران ایران را خریده و با فن جدید و بسته بندی های متنوع به صادرات همین زعفران مرغوب ایران می پردازد.

تامین کننده بهترین زعفران صادراتی ایران

تامین کننده بهترین زعفران صادراتی ایران همانطور که گفته شد قائنات تامین کننده بهترین زعفران صادراتی ایران بوده و بهترین عطر و رنگ و کیفیت را دارا می باشد.

قائنات شهری واقع در خراسان جنوبی می باشد.

با مراجعه به فروشگاه های معتبر اینترنت میتوان این نوع زعفران را خریداری نمود.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید