مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

صادرات زعفران اصل خراسان به دبی

آنچه در این مقاله می خوانید...

آشنایی با زعفران صادراتی ایرانتامین کننده زعفران اصل قائنات خراسان

زعفران در مناطق مختلفی از جهان مانند بخش هایی از اروپا به خصوص در اسپانیا و در قاره آسیا در نواحی جنوب غربی کشت می شود خوشبختانه این محصول در کشور ما هم کشت می شود. این محصول خاصیت های زیادی برای بدن به همراه دارد این محصول به طلای سرخ هم معروف است.

در این مقاله قصد داریم در مورد زعفران اصل خراسان و در مورد زعفران صادراتی ایران اطلاعاتی در اختیار شما قرار دهیم.

صادرات زعفران اصل خراسان به دبی

آشنایی با زعفران صادراتی ایران

آشنایی با زعفران صادراتی ایران بهترین و مرغوب ترین زعفران ها در خراسان های شمالی و جنوبی کشت می شود در میان زعفران های این مناطق زعفران اصل قائنات از بهترین کیفیت برخوردار است. زعفران صادراتی ایرانی دارای ساقه و 6 گلبرگ است که رنگ آن بنفش و 3 رشته کلاله آن به رنگ قرمز که همان محصول اصلی یعنی زعفران را تشکیل می دهد. کلاله حاوی مواد چربی و املاح معدنی است. عطر و بوی زعفران به خاطر وجود اسانس بی رنگ تروین دار و همراه با سینئول به نام سافرانال می باشد. طعم تلخ زعفران مربوط به هیتروزید و کروسین است. ماده رنگین این محصول که موجب رنگ دهی به غذا ها می شود کروسین نام دارد.

وزن زعفران بسیار سبک است به طوری از هر 100 تا 200 هزار گل زعفران فقط 5 کیلو زعفران به دست می آید که آن هم بعد از خشک شدن تقریبا به یک کیلو کاهش پیدا می کند همین خصوصیت این گیاه موجب می شود تا قیمت آن بسیار گران باشد. این گیاه ارزشمند خواص درمانی زیادی دارد. این گیاه موجب کاهش کلسترول خون می شود. آرام بخش و اشتها آور است پیشگیری کننده از بیماری هایی نظیر سرطان است موجب تقویت حافظه می شود و ضد اسپاسم است. این گیاه در درمان بیماری های پوستی و عفونت ادراری و پیش انداختن قائدگی و یرقان و درمان نفغ شکم و درد معده می باشد.همه این خاصیت های این گیاه موجب می شود تا افراد از این محصول استفاده بکنند.

تامین کننده زعفران اصل قائنات خراسان

تامین کننده زعفران اصل قائنات خراسان البته استفاده بیش از حد این محصول برای بدن مضر است و موجب کاهش تعداد ضربان قلب و استفراغ و خون ریزی از بینی خواهد شد. پس در مصرف این محصول دقت کنید و در استفاده از آن زیاده روی نکنید. زعفران در ایران به صورت فله ای کشت می شود و توسط صادر کنندگان خریداری می شود. زعفران کشت شده در ایران طرفداران زیادی دارد در سال های اخیر کشور دبی یکی از خریداران اصلی این محصول به حساب می آید و از این طریق ارز آوری زیادی برای کشور به وجود آورده است. در این مقاله راجب زعفران توضیحاتی ارائه دادیم امید واریم مقبول واقع شده باشد.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید