مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید عمده زعفران درجه یک اصل

آنچه در این مقاله می خوانید...

چرا زعفران ارزشمند است؟عمده فروشی زعفران سرگل اصل قائنات

امروزه بر سر هر سفره ایرانی و مهمانی ها و مراسم ادویه ای به نام زعفران به دلیل طعم و مزه و عطر عالی که دارد مورد استفاده قرار می گیرد و علاوه بر استفاده در آشپزی موارد استفاده دیگری نیز دارد از جمله کاربردهای آن استفاده در چای و بستنی و کلوچه ها و رنگ غذا و…می باشد.
زعفران عمده اصل دارای گلی سوسنی یا بنفش مانند می باشد و داری 6 گلبرگ می باشد که داخل این کل یک قسمت زرشکی و سفید مانند دارد.

خرید عمده زعفران درجه یک اصل

چرا زعفران ارزشمند است؟

چرا زعفران ارزشمند است؟ زعفران به عنوان طلای سرخ شهرت دارد و بهترین نوع زعفران را در خراسان جنوبی و رضوی می توان یافت به ویژه زعفران سرگل قائنات استان خراسان رضوی که شناخته شده ترین نوع زعفران را دارد. زعفران در ایران بیشترین میزان تولید را داشته و در تمام کشورهای جهان شناخته شده می باشد. این گیاه بسیار حساس بوده و در شرایط آب و هوایی خاصی رشد می کند به همین دلیل تنها در چند کشور محدود رشد می کند.

برای تهیه یک کیلو زعفران نیروی انسانی زیادی وارد کار می شوند و باید سریع پاک شوند که اگر این کار انجام نشود گل آن پوسیده و زعفران موجود در گل دیگر قابل تشخیص نبوده و خراب می شود. یعنی حساسیت بالای ان در بسیاری از موارد خسارات سنگینی به بار می آورد. برداشت این محصول نیز زحمت زیادی را از سمت کشاورزان می طلبد.

از آنجایی که ایران بزرگترین تولیدکننده زعفران به حساب می آید به طوری که میتوان گفت 90 درصد زعفران جهان در ایران کشت و تولید می شود اما کشوری همچون اسپانیا به کاربردن شیوه های نوین بسته بندی با قیمتی گران تر به صادرات زعفران ایران می پردازد که این یک ضعف برای کشور ما به حساب می آید.

نکته مهمی که این جا مطرح می شود این است که در فصول مهر تا آذر به عنوان یک شغل فصلی می تواند برای بسیاری از مردم باشد و منبع درآمدی به حساب بیاید.

قسمت سرخ مانند زعفران اهمیت بیشتری از قسمت سفید مانندش داشته چرا که هنگام عرضه کردن این محصول قسمت سفید و سرخ آن جداگانه به فروش می رسد.

به گونه ای که میتوان گفت هیچ کدام از قسمت های این گیاه دورریختنی نبوده و قابلیت کاربرد فراوانی دارد. جالب است بدانیم که مصرف بیش از حد زعفران باعث خونریزی دستگاه گوارش می شود و حتی حیواناتی چون گوسفند گل این محصول را نمی خورند زیرا باعث تلف شدنشان می شود. 

عمده فروشی زعفران سرگل اصل قائنات

عمده فروشی زعفران سرگل اصل قائنات همانطور که گفته شد عمده فروشی زعفران سرگل اصل قاينات به عنوان مرغوب ترین و معروف ترین زعفران شناخته شده و به فروش می رسد. میتوان این محصول را به صورت بسته بندی تهیه کرد.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید