مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران پودری اصل قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی فرآورده های جانبی زعفرانسفارش زعفران پودری ارزان قائنات

زعفران پودری قائنات که در اثر  آسیاب کردن زعفران اصل قائنات به دست می آید، از نمونه محصولات پرطرفداری بوده که افراد به دلیل کیفیت بالا و قیمت پایین تر آن نسبت به زعفران، تمایل به استفاده از آن را خواهند داشت. و در واقع این محصول با توجه به عطر، رنگ و خواص بی نظیری که داشته برای استفاده در مواد غذایی و یا تولید دارو مناسب می باشد. بنابراین افراد زیادی اقدام به خرید زعفران پودری اصل قائنات می نمایند.

خرید زعفران پودری اصل قائنات

معرفی فرآورده های جانبی زعفران

معرفی فرآورده های جانبی زعفران زعفران از نمونه ادویه های پرکاربرد و ارزشمندی بوده که در پخت انواع غذا ها، دسر ها و شیرینی جات نقش عمده ای را ایفا خواهد کرد. حتی به دلیل خواص درمانی زعفران از آن می توان برای ساخت دارو های مختلف هم استفاده نمود.

به همین دلیل از گیاه زعفران، فرآورده های جانبی گوناگونی تولید می نمایند. از این رو در ادامه به معرفی برخی از فرآورده های جانبی زعفران خواهیم پرداخت.

پودر زعفران:

در حقیقت پودر زعفران، در ازای آسیاب کردن قسمت های مختلف گیاه زعفران به دست می آید. و از آن جایی که پودر زعفران تمام خواص زعفران را داشته و در ضمن از قیمت پایین تری برخوردار می باشد، بنابراین از فرآورده های جانبی پرطرفدار زعفران به حساب می آید.

کپسول زعفران:

و اما یکی دیگر از فرآورده های جانبی زعفران کپسول زعفران می باشد. و فرآیند تولید آن به این صورت است که باید لاکتوز را با مقداری نشاسته حل نمود. سپس مخلوط به دست آمده که گرانول نام دارد را خشک نموده و بعد از خشک شدن با پودر زعفران ترکیب کرده و در کپسول های ۲۵۰ گرمی پر خواهیم کرد.

قرص زعفران:

در این روش نشاسته و لاکتوز را مخلوط کرده و ماده به دست آمده را که گرانول نام دارد خشک خواهیم کرد. پس از خشک شدن گرانول ها، آن را با پودر زعفران و استئارت منیزیم باید ترکیب نمود. سپس برای تولید هر عدد قرص زعفران باید مقدار ۱۰۰ گرم از این مخلوط را فشرده نمود.

عصاره زعفران:

در واقع عصاره زعفران در ازای تقطیر و جداسازی از زعفران حاصل خواهد شد. به گونه ای که این تقطیر می تواند به کمک بخار آب یا تقطیر حلال های آلی و یا ترکیبی از هر دو انجام  گیرد.

سفارش زعفران پودری ارزان قائنات

سفارش زعفران پودری ارزان قائنات در حقیقت زعفران قائنات از نمونه زعفران  های درجه یک و شناخته شده در سرتاسر دنیا می باشد. به گونه ای که  افراد زیادی تمایل به خرید آن را خواهند داشت. اما با توجه به بالا بودن قیمت زعفران، خریداران  معمولا اقدام به سفارش زعفران پودری قائنات می نمایند.

زیرا این نمونه از فرآورده زعفران، تمام خواص زعفران را داشته و هم چنین از عطر و رنگ بی  نظیری برخوردار می باشد. از این رو علاقه مندان به این محصول می توانند پودر زعفران را به عنوان گونه ای از زعفران ارزان خریداری نموده و در موارد زیادی استفاده نمایند.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید