مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران صادراتی درجه یک مشهد

آنچه در این مقاله می خوانید...

بهترین زعفران صادراتی ایرانتامین کننده عمده زعفران اصل قائنات

زعفران یکی از ادویه های خوش عطر و طعمی میباشد که امروزه بر سر  سفره های هر ایرانی یافت میشود.

زعفران صادراتی ایران شناخته شده ترین زعفران جهان می باشد به ویژه زعفران قائنات که شهرت بسیار زیادی داشته و صادرات این نوع زعفران به کشورهای دیگر انجام میگیرد.

گیاه زعفران در شرایط آب و هوایی ایران بهترین محصول را به بار می آورد و معدود کشورهایی هستند ک زعفران کشت کنند و محصول مرغوبی برداشت کنند. 

خرید زعفران صادراتی درجه یک مشهد

بهترین زعفران صادراتی ایران

بهترین زعفران صادراتی ایران زعفران گیاه حساسی بوده و زحمت بسیار زیادی را می طلبد و نیروی انسانی زیادی را به کار می گیرد چرا که پاک کردن این محصول باید در اندک زمان صورت بگیرد تا حالت پوسیدگی به خود نگیرد چرا که خسارت فراوانی به بار می آورد.

این محصول در فصول مهرماه تا اوایل اذر ماه برداشت می شود.

علت مرغوبیت زعفران ایران این است که از ماده سمی به نام سافرانال کمتر مورد استفاده جهت رشد این گیاه قرار میگیرد. مره این گیاه تلخ بوده و اما داخل گلبرگ هایش کلاله های سرخ مانندی وجود دارد که به طلای سرخ معروف می باشد.

بهترین زعفران صادراتی ایران متعلق به قائن در مشهد و قائنات در خراسان جنوبی می باشد چرا که بهترین رنگ و طعم را دارند و شرایط محیطی مناسبی از لحاظ آب و هوایی دارند. 

پایان برداشت این محصول زمانی است که برف و باران شروع به باریدن کند و آفتاب به گل ها نرسد.

زعفران به دو شیوه آماده و عرضه می شود که مهمترین عامل همین نیروی انسانی می باشد و سپس دستگاه هایی نیز برای راحتی در کار تهیه شده اند.

هنگامی که این گیاه پاک می شود خیس بوده و وزن زیادی دارد اما وقتی خشک می شود از وزن آن کاسته می شود به گونه ای که برای تمیز کردن کلاله قسمت سفیده و قرمز آن را از هم جدا می کنند و آماده مرحله خشک شدن می شوند.

خواص زعفران شامل: ضد افسردگی، پیشگیری از سرطان، کاهش درد قاعدگی،  سلامت قلب، تسکین دردهای شکمی، کاهش فشار خون و خلط آور و…. می باشد.

بسیاری از عرضه کنندگان زعفران، زعفران قائن و قائنات را به فروش می رسانند چرا که مرغوبیت و کیفیت بیشتری نسبت به بقیه زعفران هایی که در ایران کشت می شوند را دارند.

تامین کننده عمده زعفران اصل قائنات

تامین کننده عمده زعفران اصل قائنات قیمت زعفران به نوع و درجه کیفیت آن بستگی دارد و این اثر به دلیل وجود آب و هوا و خاک مساعد است. 

شهری که تامین کننده عمده زعفران اصل قائنات است شناخته شده ترین زعفران ها را داشته و برای تهیه آن میتوان به فروشگاه های معتبر اینترنت مراجعه و خریدی مطمع را انجام داد.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید