مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران سرگل شکسته قائنات

آنچه در این مقاله می خوانید...

مقایسه کیفیت زعفران نرمه با سرگلمرکز پخش زعفران شکسته درجه یک

خرید زعفران شکسته سرگل قائنات با بهترین کیفیت مورد توجه بسیاری از کارخانه های تولید کننده محصولات غذایی و دارویی می باشد زیرا سر گل شکسته نسبت به سایر زعفران ها قیمت فروش پایین تری به خود اختصاص می دهد و مناسب برای تهیه انواع محصولات غذایی و دارویی می باشد.

خرید زعفران سرگل شکسته قائنات

مقایسه کیفیت زعفران نرمه با سرگل

مقایسه کیفیت زعفران نرمه با سرگل زعفران دارای نمونه های مختلفی است که هر کدام قیمت فروش مختلف خود را دارند. به صورت کلی می ‌توان زعفران را در سه دسته کلی دسته بندی کرد:

  1. زعفران دسته
  2. زعفران پوشال
  3. زعفران سرگل

این تقسیم بندی کلی زعفران است که هر کدام باز به نوبه خود در دسته بندی های متفاوت تری تقسیم بندی می شوند. به عنوان مثال زعفران نرمه در گروه زعفران پوشال قرار می گیرد که از نظر کیفیت و سایز و ابعاد با زعفران سرگل تفاوت بسیار زیادی دارد.

زعفران پوشال در واقع دارای بخش کلاله قرمز رنگ رشته زعفران است که به اندازه یک تا سه میلی متر از بخش خامه زرد رنگ را همراه خود دارد. این نوع زعفران کلاله بیشتری دارد و قدرت رنگی بیشتری نسبت به زعفران دسته به خود اختصاص می ‌دهد. زعفران پوشال در نمونه های درجه یک، درجه دو و درجه سه دسته بندی می شود که پوشال درجه ۳ با نام تجاری نرمه نیز شناخته شده است.

در زمینه معرفی زعفران سرگل می ‌توان گفت زعفران سرگل به نوعی تولید می ‌شود که بخش خامه در آن به هیچ عنوان وجود ندارد و کلاله های کاملاً قرمز به صورت جدا از هم می باشند و زعفران خالص را تشکیل می ‌دهند.

در زمینه مقایسه کیفیت زعفران نرمه با سرگل می ‌توان گفت زعفران سرگل به عنوان بهترین محصول و به عنوان سرقلم زعفران شناخته شده است و از کیفیت و همچنین قیمت فروش بالاتری نسبت به زعفران نرمه برخوردار می‌ باشد.

مرکز پخش زعفران شکسته درجه یک

مرکز پخش زعفران شکسته درجه یک در مرکز پخش زعفران درجه یک، این محصول در نمونه های متفاوتی معرفی می گردد که هر کدام دارای کیفیت و در نهایت قیمت متفاوتی هستند.

همان طور که مستحضر هستید زعفران در استان‌ های خراسان رضوی و خراسان جنوبی تولید می ‌شود که منطقه تولیدی این محصول تاثیر بسیار زیادی در زمینه تعیین کیفیت آن دارد. 

به نحوی که بعضی از تجار و فعالان در زمینه خرید و فروش زعفران معتقد هستند که بهترین زعفران تولید شده در ایران از مناطق خراسان جنوبی تهیه می ‌شود و معتقدند که زعفران درجه یک تولید شده در استان خراسان جنوبی دارای کلاله های درشت تر و قرمز رنگ تر است و در راستای این موضوع در زمینه صادرات از این زعفران درجه یک استفاده می کنند. 

در هر حال می توان گفت در مرکز پخش انواع زعفران، زعفران شکسته درجه یک تولید شده در مناطق استان خراسان به مشتریان معرفی می گردد. برای دریافت اطلاعات بیشتر از نحوه خرید این محصولات با ما در تماس باشید.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید