مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خرید زعفران درجه یک بیرجند

آنچه در این مقاله می خوانید...

معرفی زعفران درجه یک ایرانفروش زعفران نگین درجه یک صادراتی

خرید زعفران درجه یک بیرجند از دو طریق میسر می باشد. بهترین راه خرید زعفرانی با کیفیت به همراه قیمتی مناسب‌، ثبت سفارش از طریق مجموعه خرید آنلاین ما می باشد. خرید زعفران به طور مستقیم از طریق تولیدکننده نیز امکان پذیر می باشد. تولید کنندگان واسطه ها را حذف می کنند و این محصول را با قیمتی ارزان تر به خریداران ارائه می دهند.

خرید زعفران درجه یک بیرجند

معرفی زعفران درجه یک ایران

معرفی زعفران درجه یک ایران زعفران بر اساس ویژگی ها و شکل ظاهری آن را درجه بندی می شود. در واقع زعفران را می توان به دو شکل کیفی و فیزیکی تقسیم بندی کرد. 

از لحاظ شکل ظاهری و فرم، این محصول در دسته بندی فیزیکی قرار می گیرد. زعفران همچنین از نظر کیفیت آن در دسته کیفی قرار می گیرد.

در کشورهای مختلف دسته بندی زعفران متفاوت است. در تشخیص نوع زعفران و درجه مرغوبیت آن، باید از آن شناخت داشته باشیم. زعفران از دو بخش تشکیل شده است. بخش اول آن کلاله می باشد که قسمت قرمز و اصلی زعفران است. بخش دیگر آن، خامه است. که به بخش سفید رنگ آن اطلاق می شود.

از جمله انواع زعفران می توان به زعفران دسته اشاره کرد. زعفران دسته از نوع مرغوب زعفران به شمار نمی آید زیرا مقدار کمی لز قسمت زرد رنگ این گیاه همراه با رشته های قرمز رنگ، آمیخته شده است.

زعفران پوشال از دیگر انواع زعفران می باشد که به دو دسته پوشال قلمدار و معمولی تقسیم بندی می شود. در این نوع زعفران نیز اندکی از زردی و سفیدی همراه آن می باشد.

زعفران سر گل که محبوبترین و پر فروش ترین نوع زعفران است‌، درجه بندی زعفران سرگل نیز متفاوت است و به نوع ممتاز، سر قلم و سر ریشه تقسیم می شود. در این نوع از زعفران فقط قرمزی آن باقی مانده و جلوه بسیار زیبایی دارد.

زعفران نگین از جمله انواع دیگر زعفران است که رنگ دهی و ظاهری فوق العاده دارد و عطر آن نیز بینظیر است. زعفران نگین که مناسب ترین نوع زعفران صادراتی می باشد، در آن سه رشته کلاله به هم متصل اند و زعفران شکستگی ندارد.

فروش زعفران نگین درجه یک صادراتی

فروش زعفران نگین درجه یک صادراتی زعفران نگین مناسب ترین نوع زعفران برای صادرات می باشد که از لحاظ قیمت از دیگر انواع آن گران تر می باشد. زعفران نگین به دلیل شکل و شمایل زیبا و عطر و رنگ دهی بی نظیری که دارد برای صادرات بسیار مناسب است و پتانسیل صادرات به دیگر کشورها را دارا می باشد.

کیفیت درجه یک و عالی در کنار قیمت مناسب و بسته بندی با کیفیت و بهداشتی باعث شده است تا این محصول در بازارهای بین المللی بسیار پر فروش باشد. فروش زعفران صادراتی در کشور از رونق خوبی برخوردار است.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید