مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

تولید کننده زعفران اصل قائنات خراسان

آنچه در این مقاله می خوانید...

راه های تشخیص زعفران اصلفروشگاه زعفران اصل درجه یک خراسان

زعفران محصول بسیار با ارزش و گرانبهایی است که در استان خراسان، بویژه شهرستان قائنات می روید. زعفران تولیدی این منطقه، از نظر کیفی بهترین نمونه موجود در دنیاست. به همین دلیل هم شهرت جهانی دارد. همه ساله تولید کننده این محصول، زعفران اصل خراسان را به صورت جزئی و بسته بندی شده یا کلی و فله ای، در سرتاسر کشور توزیع می کند، یا اینکه به خارج از مرز ها ارسال می نماید.

تولید کننده زعفران اصل قائنات خراسان

راه های تشخیص زعفران اصل

راه های تشخیص زعفران اصل زعفران یک محصول گیاهی بسیار گران قیمت و با ارزش می باشد. این محصول در بسته بندی های کوچک و در اندازه خیلی محدودی در بازار خرید و فروش می شود و مبنای محاسبه نرخ آن، واحد مثقال است. همانطور که می بینید نرخ زعفران را مثل طلا می سنجند و همین مسئله میزان ارزش آن را نشان می دهد.

اما این محصول به دلیل نرخ خیلی بالایی که دارد، مورد توجه سود جویان قرار گرفته و نمونه های تقلبی بسیاری از آن در بازار یافت می شود. اما با راه هایی می توان زعفران اصلی را از نوع تقلبی آن تشخیص داد. در ادامه مطلب به بیان این راه ها می پردازم.

  1. اولین راه برای شناسایی کردن زعفران اصل، بوییدن آن است. زعفران طبیعی بوی خاصی دارد که با هیچ محصول دیگری قابل مقایسه نیست.
  2. دومین راه حل چشیدن طعم زعفران است. زعفرانی که خالص باشد، مزه تلخ و تندی دارد. اما اگر شیرینی را در طعم آن احساس کردید، یا محصول تقلبی است یا با افزودنی های دیگری ترکیب شده.
  3. در نهایت می توانید زعفران را در یک لیوان آب سرد قرار دهید. با انجام این کار، بعد از ده دقیقه رنگ آب به طلایی تغییر خواهد کرد. اگر تغییر رنگ سریعتر اتفاق افتاد و رنگ سرخ بود، بدانید که این محصول اصل نیست.

فروشگاه زعفران اصل درجه یک خراسان

فروشگاه زعفران اصل درجه یک خراسان شهرستان قائنات که در استان خراسان قرار دارد، محل اصلی کشت زعفران در کشور ما است. محصول تولید شده در این منطقه به دلیل شرایط آب و هوایی ویژه و خصوصیات خاک آن از کیفیت بالایی برخوردار است و به عنوان بهترین نمونه این محصول شناخته می شود.

زعفران درجه یک و اصل این منطقه در مراکز پخش و فروشگاه های سرتاسر کشور، به صورت بسته بندی شده یا فله ای به خریداران عرضه می شود. در صورت خرید محصول به شکل فله ای، نرخ آن کمتر خواهد بود. دلیل آن هم حذف هزینه های مربوط به عملیات بسته بندی کردن می باشد.

زعفران قائنات را می توانید از مراجع فروش حقیقی آن تهیه کنید، یا اینکه با بکار گیری همین وب سایت، در کوتاه ترین زمان ممکن محصول را خریداری نمایید.

محمد رضا باقری موحد

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه  آناقاین شما را به خرید بهترین محصولات زعفران دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس بگیرید